Az Ausztráliai és Békési Polgárok Egyesülete képviseletében Farkas László titkár úr a Lakásotthon részére diós és mákos bejglit adott át ünnepi csemegének a Juhász Cukrászat kínálatából.
Az Ausztráliai és Békési Polgárok Egyesülete képviseletében Farkas László titkár úr a Lakásotthon részére diós és mákos bejglit adott át ünnepi csemegének a Juhász Cukrászat kínálatából.
Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úr a Békés Megyei Központi Kórház élére ismét Dr. Becsei Lászlót nevezte ki.
Arra kértük Juhász Zoltánt, az Ausztráliai és Békési Polgárok Egyesülete elnökét, hogy értékelje a 2020-as évet.
Az Ausztráliai és Békési Polgárok Egyesülete szívből gratulál két vezetőségi tagjának rangos elismerésükhöz.
A Kossuth Rádió Országjáró műsora szeptember hónapban Békés megyébe látogatott.
Az Ausztráliai és Békési Polgárok Egyesülete szervezésében Mesebeli valóság címmel nyílt kiállítása Horváth Hajnalka festőművésznek a Békés Megyei Központi Kórház Pándy Galériájában. A kiállításon bemutatott 35 kép válogatás a békési születésű művész alkotásaiból.
4. oldal / 16